Tvorba webových stránek

Prohlížíte si hotovou webovou stránku připravenou pro prezentaci vašich služeb nebo produktů. Tuto webovou stránku stačí naplnit Vašim obsahem a umístit na internet.

Tato webová prezentace patří do skupiny tzv. ONE PAGE SITE, tedy stránek schopných zobrazovat strukturovaný obsah přehledně na jedné stránce. Tato webová stránka však umožňuje rozšíření a členění obsahu do více podstránek, lze ji tedy využít i na tvorbu velmi rozsáhlého webu.

Z hlediska funkčnosti se jedná o tzv. statické stránky editované prostřednictvím zdrojových kódu ve značkovacím jazyce html. Stránka tedy neumožňuje editaci přes webové rozhraní. Veškeré úpravy tak provádíme my na základě Vašich požadavků.

Služby

Co nabízíme?

Kompletní tvorba webových stránek zahrnuje tyto činnosti:

  • Nakódování a naprogramování webových stránek.
  • Vytvoření textového a grafického obsahu webových stránek.
  • Základní SEO optimalizace webových stránek.
  • Provoz a správa webových stránek.

Čtěte více

Vytvořit web

Máte-li zájem o tuto webovou prezentaci, stačí nám jen napsat prostřednictvím kontaktního formuláře umístěném ve spod této stránky. Do dvou pracovních dnů Vás kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci.

Napište nám

Obsah webových stránek

Obsah webové stránky, obrázky, fotky nám můžete zaslat emailem, nebo nám jej předat osobně na předem domluvené schůzce. V případě zájmu Vám vytvoříme vhodný obsah webových stránek, který zaujme koncové klienty a zároveň pomůže lepší dohledatelnosti Vašich služeb na internetu.

V základní ceně 321 Kč Vám vytvoříme stránku členěnou do jedné sekce v rozsahu 1 800 znaků, nebo deseti obrázků. Základní cena nezahrnuje provoz stránek ani kontaktní formulář.

Vybrané reference

Z hotových šablon:

Instalatéři MVM

Tento web je vytvořen z hotové šablony Vizitka 4.

Maserské služby

Tento web je vytvořen z hotové šablony Vizitka 6.

MUDr. Alena Nováková

Tento web je vytvořen z hotové šablony Moderní vizitka 6.

TAXI 22

Tento web je vytvořen z hotové šablony Moderní vizitka 7.

Weby na míru:

Cena stránky

Od: 3 500 

V základní ceně 321 Kč Vám vytvoříme stránku členěnou do jedné sekce v rozsahu 1 800 znaků, nebo deseti obrázků. Základní cena nezahrnuje provoz stránek ani kontaktní formulář.

Rozšíření webu

3 500  sekce / stránka

Tvorba obsahu

Od 3 500  / stránka

Kontaktní formulář

1 400 

Provoz stránek

Od 5  / den

Ceník služeb

Lenka Nováková
Marketingová specialistka.