Tvorba webových stránek

Prohlížíte si hotovou webovou stránku připravenou pro prezentaci vašich služeb nebo produktů. Tuto webovou stránku stačí naplnit Vašim obsahem a umístit na internet.

Tato webová prezentace patří do skupiny tzv. ONE PAGE SITE, tedy stránek schopných zobrazovat strukturovaný obsah přehledně na jedné stránce. Tato webová stránka však umožňuje rozšíření a členění obsahu do více podstránek, lze ji tedy využít i na tvorbu velmi rozsáhlého webu.

Z hlediska funkčnosti se jedná o tzv. statické stránky editované prostřednictvím zdrojových kódu ve značkovacím jazyce html. Stránka tedy neumožňuje editaci přes webové rozhraní. Veškeré úpravy tak provádíme my na základě Vašich požadavků.

Služby

Co nabízíme?

Kompletní tvorba webových stránek zahrnuje tyto činnosti:

  • Nakódování a naprogramování webových stránek.
  • Vytvoření textového a grafického obsahu webových stránek.
  • Základní SEO optimalizace webových stránek.
  • Provoz a správa webových stránek.

Čtěte více


Vytvořit web

Máte-li zájem o tuto webovou prezentaci, stačí nám jen napsat prostřednictvím kontaktního formuláře umístěném ve spod této stránky. Do dvou pracovních dnů Vás kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci.

Napište nám

Obsah webových stránek

Obsah webové stránky, obrázky, fotky nám můžete zaslat emailem, nebo nám jej předat osobně na předem domluvené schůzce. V případě zájmu Vám vytvoříme vhodný obsah webových stránek, který zaujme koncové klienty a zároveň pomůže lepší dohledatelnosti Vašich služeb na internetu.

Cena stránky

AKCE

Od: 9 999 

Akční cena platí do 30.6.2023.

V základní ceně 3 210 Kč nyní za 1 500 Kč Vám vytvoříme stránku členěnou do pěti sekcí v rozsahu 9 000 znaků, nebo padesáti obrázků. Základní cena nezahrnuje provoz stránek ani kontaktní formulář.

Rozšíření webu

999  sekce

Tvorba obsahu

Od 9 999 

Vytvoření obsahu pro jednostrannou webovou prezentaci vytvořenou z hotové šablony.

Kontaktní formulář

1 400 

Provoz stránek

Od 5  / den

Ceník služeb

Pro weby vytvořené z hotové šablony, které jsou umístěné na našich doménách III. řádu ("název stránky".webno.cz / "název stránky".beesite.cz) poskytujeme až 33% slevu na jejich vytvoření a následnou správu jejich obsahu.

Kontakty

Lenka Nováková
Marketingová specialistka.